Informace pro kupující osiva

Informace o nákupu semen 

Sběr semen je milým koníčkem pro každého, kdo se zajímá o rostliny a jejich botanické a kulturní rozměry. Sbírání kolekcí podle témat je například vzrušující a zároveň přispíváte k zachování genetické rozmanitosti rostlin. Dobře sestavená a zachovalá sbírka semen může časem v kruzích nadšenců narůstat na hodnotě. V našem výběru můžete najít zajímavé a vzrušující sběratelské odrůdy pro potřeby začínajícího sběratele i opravdového nadšence.

Podle finských zákonů je pěstování konopí pro použití jako narkotika nebo jako jeho surovina nebo pro použití při výrobě nebo výrobě narkotik zakázáno. Semena jsou určena pouze pro legální účely, jako je sběr. Seeds Of Love nenabízí záruku klíčení semen. Za zajištění oprávnění provozu odpovídá zákazník.

Pokud máme důvodné podezření, že semena jsou používána k neoprávněným účelům, vyhrazujeme si právo odmítnout prodej produktů.

Všechna semena jsou skladována za vhodných podmínek pro zajištění čerstvosti a jsou dodávána v originálním, neotevřeném balení výrobce, aby byla zachována sběratelská hodnota. Objednávka je odeslána z Finska způsobem doručení zvoleným zákazníkem.